PRZYKŁADOWE PROJEKTY 2019

 

 

Projekty wnętrz, które powstają w Pracowni odzwierciedlają historie, charaktery i marzenia właścicieli. Są to nowoczesne przestrzenie  z elementami różnych stylów, które odpowiadają klientom:  loftu, stylu nowojorskiego, glam czy vintage.   

REMBERTÓW

Dom wolno stojący o powierzchni 250 m2 z widokiem na las, pełen światła i przestrzeni. Zamieszka w nim rodzina 4 osobowa – rodzice z dwójką chłopców. Jeden z członków rodziny urodził się w trakcie trwania projektu, co było dla mnie nowym ale przyjemnym doświadczeniem we współpracy z klientami. 

Właściciele uwielbiają prostotę, otwartość i nowoczesność. Dom jest inteligentny, a wszystko jest w nim w pełni zautomatyzowane. 

BOBROWIEC

Dom o powierzchni 120 m2, bliźniak na osiedlu  koło Piaseczna. Mieszka tu rodzina  5-o osobowa. Rodzice z nastolatkiem i dwójką maluchów. Elementem charakterystycznym części otwartej jest granatowa tapeta o nazwie Wodospad. W połączeniu z kanapą w takim samym kolorze, charakterystycznym oświetleniem i ciepłą dębową podłogą tworzą niepowtarzalny klimat.  

LEGIONOWO

Właściciele tego dwukondygnacyjnego domu z poddaszem  użytkowym to rodzice z dwójką maluchów i dorosłym już synem. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu skandynawskim- dominuje biel, drewno, szarości oraz motywy roślinne. 

NOWA IWICZNA

Inspiracją do zaprojektowanie tego domu była podróż właścicieli do Red Canyon w Arizonie (USA), gdzie dominują dwie nasycone barwy- pomarańcz (skały) oraz błękit (niebo). Z takiej inspiracji powstało wnętrze  z ceglaną czerwoną ścianą wysoką na 4,5 m, wykończone loftową czernią i  błękitnymi krzesłami. Na ścianach wiszą przepiękne fotografie zrobione przez pana domu. 

Właścicielami jest małżeństwo podróżników, utalentowanych pasjonatów fotografii.

BEMOWO

W tym 80 m2 mieszkaniu zamieszka młode małżeństwo z dzieckiem. Właściciele są miłośnikami granatu i złota. Trochę klasyki- podłoga w klasyczną dębową jodełkę, profilowane fronty mebli oraz biały kamień o wzorze Pietra Santa. To ponadczasowe połączenie stanowi główny atut wnętrza. 

LEKTYKARSKA

Właścicielka tego imponującego 140 m2 apartamentu jest przedsiębiorczynią i podróżniczką. Z podróży przywozi liczne pamiątki. Drogocenne  obrazy, batiki, rzeźby. Życzeniem klientki było, aby luksusowe pamiątki wyeksponować w nowoczesnym, luksusowym wnętrzu.  Egzotyka w połączeniu z luksusowymi elementami wyposażenia jak lampy czy unikalne meble tapicerowane z Hiszpanii tworzą klimat tego wnętrza. 

Właścicielka jest również miłośniczką rozwiązań domu inteligentnego – wszystko jest tu w pełni zautomatyzowane a na ścianach nie zobaczysz tradycyjnych włączników. 

BLATONA

Rodzinne gniazdo, mieszkanie po babci, które miało przeistoczyć się w wakacyjną bazę wypadową dla rodziny mieszkającej w USA. Mieszkanie pełne starych fornirowanych mebli i pamiątek z dalekich podróży.
W opracowaniu moodboardu uczestniczyła cała rodzina- małżeństwo i dwie córki.

SASKA

Dom w zabudowie szeregowej na warszawskiej Saskiej Kępie należy do małżeństwa z dwójką nastolatków. Poprzednia właścicielka ponad 50 lat temu była podróżnikiem, a jej mąż dyplomatą. W związku z tym dom jest pełen pamiątek z całego świata – rzeźbione drewniane kolumny w niebieskim kolorze, rzeźbione portale czy ciężka, wykonana z egzotycznego drewna szafa. Do tego nowi właściciele spełnili swoje marzenie o pięknym, nowym, białym piecu kaflowym. Jak to wszystko ze sobą połączyć, jak wyeksponować te wartościowe rzeczy i złożyć je w jedną całość?