PRJEKTY 

WYBRANE PROJEKTY 2019

Projekty wnętrz, które powstają w Pracowni odzwierciedlają historie,
charaktery i marzenia właścicieli. 

Są to nowoczesne przestrzenie  z elementami różnych stylów,
które odpowiadają potrzebom klientów. 

Anna Oniszk-Popławska 

  • REMBERTÓW

Dom wolno stojący o powierzchni 250 m2 z widokiem na las, pełen światła i przestrzeni. Zamieszka w nim rodzina 4-o osobowa – rodzice z dwójką chłopców. Jeden z członków rodziny urodził się w trakcie trwania projektu 🙂

Centralnym punktem domu jest wysoki kominek
z metalowym panelem oraz piękne ażurowe schody. 

Właściciele uwielbiają prostotę, otwartość i nowoczesność. Dom jest inteligentny, a wszystko jest w nim w pełni zautomatyzowane. 

  • BOBROWIEC

Dom o powierzchni 120 m2, bliźniak na osiedlu koło Piaseczna.
Mieszka tu rodzina  5-o osobowa.

Rodzice z nastolatkiem i dwójką maluchów. Elementem charakterystycznym części otwartej jest granatowa tapeta o nazwie Wodospad.

W połączeniu z kanapą w takim samym kolorze, charakterystycznym (przypominającym gałęzie drzew) i ciepłą dębową podłogą tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza inspirowanego naturą.  

  • LEGIONOWO

Właściciele tego dwukondygnacyjnego domu z poddaszem  użytkowym to rodzice z dwójką maluchów i dorosłym już synem. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu skandynawskim – dominuje biel, drewno, szarości oraz motywy roślinne. 

  • NOWA IWICZNA

Inspiracją do zaprojektowania tego domu była podróż właścicieli do Red Canyon w Arizonie (USA), gdzie dominują dwie nasycone barwy – pomarańcz (skały) oraz błękit (niebo). Z takiej inspiracji powstało wnętrze  z ceglaną czerwoną ścianą wysoką na 4,5 m, wykończone loftową czernią
i  błękitnymi krzesłami. Na ścianach wiszą przepiękne fotografie zrobione przez pana domu.

Właścicielami jest małżeństwo podróżników, utalentowanych pasjonatów fotografii.

  • BEMOWO

W tym 80 m2 mieszkaniu zamieszka młode małżeństwo z dzieckiem. Właściciele są miłośnikami granatu i złota. Trochę klasyki- podłoga w klasyczną dębową jodełkę, profilowane fronty mebli oraz biały kamień o wzorze Pietra Santa.
To ponadczasowe połączenie stanowi główny atut wnętrza. 

  • LEKTYKARSKA

Właścicielka tego imponującego 140 m2 apartamentu jest przedsiębiorczynią i podróżniczką. Z podróży przywozi liczne pamiątki. Drogocenne  obrazy, batiki, rzeźby. Życzeniem klientki było, aby luksusowe pamiątki wyeksponować w nowoczesnym, luksusowym wnętrzu. 

Egzotyka w połączeniu z luksusowymi elementami wyposażenia jak lampy czy unikalne meble tapicerowane z Hiszpanii tworzą klimat tego wnętrza. 

Właścicielka jest również miłośniczką rozwiązań domu inteligentnego – wszystko jest tu w pełni zautomatyzowane, a na ścianach nie zobaczysz tradycyjnych włączników. 

  • BLATONA

Mieszkanie po babci, które miało przeistoczyć się w wakacyjną bazę wypadową dla rodziny mieszkającej w USA.
Mieszkanie pełne starych fornirowanych mebli i pamiątek
z dalekich podróży.

W opracowaniu moodboardu uczestniczyła cała rodzina- małżeństwo i dwie córki. Najbardziej przypadł im do gustu styl scandic boho. Ten styl w połączeniu ze starymi fornirowanymi meblami tworzą klimat miejsca. 

  • SASKA

Dom w zabudowie szeregowej na warszawskiej Saskiej Kępie należy do małżeństwa z dwójką nastolatków.
Poprzednia właścicielka ponad 50 lat temu była podróżnikiem, a jej mąż dyplomatą.

W związku z tym dom jest pełen pamiątek z całego świata – rzeźbione drewniane kolumny w niebieskim kolorze, rzeźbione portale czy ciężka, wykonana z egzotycznego drewna szafa.

Nowi właściciele spełnili swoje marzenie o pięknym, nowym, białym piecu kaflowym. Jak to wszystko ze sobą połączyć, jak wyeksponować te wartościowe rzeczy i złożyć je w jedną całość? 

CZEGO SZUKASZ DLA
SWOJEGO WNĘTRZA?

PROJEKT A-Z

 

FERTA

ETAPY