502 071 512

Kto zaprojektuje Twój dom?

Głównymi bohaterami moich projektów są zawsze właściciele wnętrza. To ich historię opowiadam.

A

każda historia jest inna…

Składają się na nią różne marzenia i wspomnienia. Pojawiają się one we wnętrzu w postaci różnych stylów, kolorów, kształtów i magicznych artefaktów czyli przedmiotów o dużej wartości emocjonalnej. Dlatego moje projekty są tak różnorodne.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2021 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie: https://www.oferteo.pl/projektowanie-wnetrz/warszawa

Inspiracje czerpię z moich podróży. W pierwszą udałam się całkiem sama w 1991 r. Spędziłam wtedy pół roku w Indiach.

P

óźniej zwiedziałam świat biorąc udział w wielu projektach międzynarodowych. W ten sposób odkrywałam USA, Chiny i wiele europejskich krajów.

To w czasie tych podróży nauczyłam się patrzeć na świat oczami innych osób. Bardzo pomaga mi to w pracy architekta.

 

J

estem mgr inż. instalacji sanitarnych i doktorem inż. po Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz absolwentką uczelni artystycznej Wydziału Architektury Wnętrz w Łodzi.

Na początku, gdy dobieram kolory i buduję nastrój wnętrza, uwalniam swoją artystyczną duszę. Później na etapie tworzenia projektu jestem inżynierem. Wtedy kreślę, mierzę, sprawdzam i ustawiam. I nie mogę sobie pozwolić na błąd.

Cały czas jestem EKO. Te wartości zaszczepiło mi 15 lat pracy w obszarze ochrony środowiska. Projektując zawsze myślę o naszej planecie.


KONTAKT

J

estem Warszawianką zakochaną w moim mieście. Szczęśliwą mamą nastolatka Bartka i od 17 lat żoną Krzyśka. 

Paradoksalnie moje ulubione zajęcia związane są z przebywaniem poza domem i jest to robienie zdjęć, spacery na świeżym powietrzu (często we własnym ogródku) oraz podróże.

agsdix-null

Dr inż.

2018

Wydział Architektury

Politechniki Warszawskiej

agsdix-null

2 letnie

2007

Wydział Architektury Wnętrz

WSSiP w Łodzi

agsdix-null

MSc

1999

Master of Science

Central European University

agsdix-null

Mgr inż.

1998

Wydział Ochrony Środowiska

Politechniki Warszawskiej

A

rchitektem chciałam być od dziecka.

W 2001 roku zdobyłam I nagrodę za projekt kuchni w konkursie organizowanym przez IKEA. Przeszłam długa drogę, żeby stać się architektem. Zajęło mi to 15 lat. Ale dzięki temu wiem, że marzenia warto jest realizować. I teraz spełniam marzenia innych o pięknym wnętrzu.

Jak dotrwać do końca remontu?

umów się na bezpłatną konsultację

502 071 512

BEZPŁATNA KONSULTACJA

tel. 502 071 512