502 071 512

Lista najczęściej zadawanych pytań 

 

Czy PROJEKT wnętrza to OFERTA dla Ciebie? 

 Współpracując z architektem wnętrz oszczędzasz swój czas i życiową energię.  Powierzasz swoje wnętrze osobie, która ma doświadczenie i przetarte ścieżki.

 Oszczędzasz ponad 100 wieczorów, gdy samodzielnie nie musisz: 

  • poszukiwać inspiracji,
  • wyszukiwać nowości z rynku,
  • wykonywać szkiców,
  • przestawiać mebli na papierze milimetrowym,
  • wizualizować pomysłów w swojej głowie,
  • przygotowywać rysunków dla ekip, 
  • martwić się, jak rozmawiać z podwykonawcami,
  • sporządzać listy zakupów
  • martwić się o przekroczenie budżetu w najmniej spodziewanym momencie ….itd.

 Możesz za to odzyskać swój czas i przeznaczyć go na to, co kochasz robić najbardziej…

 

agsdi-crop

Ile trwa wykonanie PROJEKTU wnętrza?

P

race nad projektem podzielone są na etapy. Praca nad projektem kompleksowym całego domu jednorodzinnego to minimum 12 tygodni, natomiast dla mieszkania to minimum 8 tygodni.

agsdi-crop

Ile kosztuje  wykonanie PROJEKTU wnętrza?

W

 pracowni obowiązują widełki cenowe. Przed podaniem konkretnej oferty cenowej najpierw muszę zapoznać się z rzutem i porozmawiać z właścicielem nieruchomości. Tylko w ten sposób mogę oszacować swoje zaaangażowanie czasowe w prace nad projektem wnętrza. Zwykle projekt domu jednorodzinnego to koszt 14-16 tys. zł a mieszkania 8-14 tys. zł. Jest to cena końcowa nie zawiera podatku VAT (nie jestem płatnikiem VAT).  

Jakie są terminy?

Z

aprojektowanie wnętrza jest czynnością czasochłonną. Ponieważ praca nad projektem trwa 2-3 miesiące, terminy należy rezerwować z wyprzedzeniem co najmniej miesięcznym. Wpłata zadatku jest gwarancją dla obu stron, że praca nad projektem wnętrza rozpocznie się w uzgodnionym terminie.

Jak dotrwać do końca remontu?

umów się na bezpłatną konsultację

502 071 512

BEZPŁATNA KONSULTACJA

tel. 502 071 512

agsdi-crop

Ile kosztuje REMONT domu?

K

oszt remontu całego domu „pod klucz” to średnio 3000 zł za m2. Jednak należy pamiętać o tym, że są pomieszczenia droższe i tańsze. Najdroższa jest kuchnia i łazienka. I tak dla małej łazienki koszt remontu (prace budowlane, stolarskie i zakup wyposażenia) za m2 może przekroczyć nawet 5000 zł. Cena 3000 zł/m2 jest to cena dla średniego standardu, dla wnętrz luksusowych może być znacznie wyższa.

Czy poleca Pani EKIPY?

T ak, swoim klientom przekazuję kontakty do sprawdzonych ekip remontowo-budowlanych, stolarza oraz namiary na sklepy, gdzie można dokonać zakupów.

Jak dotrwać do końca remontu?

umów się na bezpłatną konsultację

502 071 512

wybierz telefon automatycznie w menu górnym

agsdi-crop

,,Mam gotowy projekt funkcjonalny –  czy mogę zamówić wyłącznie usługę doboru materiałów, stylistyki i kolorów ?

Nawet jeśli schemat układu funkcjonalnego już jest, jak również zaznaczone są punkty oświetleniowe i gniazdka to w trakcie projektowania następują istotne zmiany. Projekt kompleksowy powstaje podczas 3 miesięcy intensywnej pracy, analizy potrzeb właściciela nieruchomości, doboru inspiracji, wykonania wizualizacji. Nawet przy założeniu, że otrzymam wytyczne odnośnie  instalacji, czy układu funkcjonalnego od innego architekta i tak muszę je  sprawdzić, aby zapewnić wykonalność projektu.  Często zmiany te wychodzą dopiero podczas wykonywania wizualizacji. a nawet na późniejszym etapie rysunków technicznych. Często okazuje się, że przez takie wstępne wytyczne pracy jest więcej a nie mniej.  Wykonuję projekty od A-Z i biorę odpowiedzialność za cały proces.

Na czym polega współpraca z architektem wnętrz?

ZOBACZ E-BOOKA

WCHODZĘ I CZYTAM

Na czym polega współpraca z architektem wnętrz?