O mnie

Pomagam inwestorom w zaprojektowaniu wymarzonego miejsca do zamieszkania. Jestem przewodnikiem na drodze do spełnienia marzeń o pięknym miejscu.

Obserwując otaczającą rzeczywistość natychmiast zauważam możliwość jej udoskonalenia, ubarwienia czy unowocześnienia.

Doktor inżynier z artystyczną duszą

Mam wykształcenie techniczne i artystyczne- idealna mieszanka dla architekta wnętrz. Projektuję odkąd w 2007 roku ukończyłam Architekturę Wnętrz w WSSIP w Łodzi. W 2018 roku otrzymałam tytuł doktora nauk technicznych na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jestem również magistrem inżynierem ochrony środowiska. Przez wiele lat łączyłam dwie branże projektując zarówno instalacje jak i wnętrza.

Twoje wspomnienia z podróży to moja specjalność

Moimi klientami są osoby ciekawe świata, podróżujące do różnych inspirujących miejsc, razem przenosimy wspomnienia z dalekich podroży do nowoczesnego wnętrza. Uwielbiam perełki np. przywiezione z dalekich miejsc, rzeczy nietuzinkowe i niepowtarzalne. W projektowaniu wnętrz najbardziej pociąga mnie ciągła zmiana i przekształcanie przestrzeni. Każdy projekt jest jak moje życie- fascynuje mnie zaczynanie od zera i start z nowej mety.

Miesięcznie projektuje 120 m2 powierzchni

Pomagam klientom w stworzeniu odpowiedniego klimatu wnętrza, wyborze materiałów, rozplanowaniu układu funkcjonalnego, wykonaniu rysunków wykonawczych i w kontaktach z ekipą remontową. Wykonuję  wizualizacje, projekty koncepcyjne i wykonawcze wraz nadzorem autorskim.